YYP Maaş Hesaplama

YYP Maaş Hesaplama

ZMK Hesaplama

ZMK Hesaplama

AGİ Hesaplama

AGİ Hesaplama

Gecikme Zammı Hesaplama

Gecikme Zammı Hesaplama

Zekat Hesaplama

Zekat Hesaplama

Kyk’ya Kadro İhdası
    • 25 Ocak 2015 - 13:47:17

Kredi ve Yurtlar Kurumu Bölge Müdürlüklerinin kapatılmasının gündeme geldiği şu günlerde Bölge Müdürlüklerinin yerine kurulacak olan İl Müdürlüklerinin alt yapısı oluşturulmaya başlandı İl Müdürlüklerinde görev alacak 1128 kadro ihdası için kanun teklifi verildi.

TBMM Başkanlığı’na sunulan kanun teklifinde Gençlik ve Spor Bakanlığı Taşra teşkilatına 850 serbest kadro, Kredi Yurtlar Kurumuna 1128 serbest kadro olmak üzere toplamda 1978 yeni kadro ihdası yapılmaktadır. Bu kadroların 1134’ü ilk atamaya uygundur. Önümüzdeki günlerde yeni kanun tekliflerinin içinde yeni kadro ihdasları da olacaktır.

AK Parti Konya Milletvekili Kerim Özkul ve milletvekili arkadaşlarının imzasıyla Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde değişiklik yapılmasına dair kanun teklifi, TBMM Başkanlığı’na sunuldu. Söz konusu kanun teklifinde Gençlik ve Spor Bakanlığı Taşra teşkilatına 850 serbest kadro, Kredi Yurtlar Kurumuna 1128 serbest kadro olmak üzere toplamda 1978 yeni kadro ihdası yapılmaktadır. Bu kadroların 1134’ü ilk atamaya uygundur. Önümüzdeki günlerde yeni kanun tekliflerinin içinde yeni kadro ihdasları da olacaktır. 
İşte Yeni Serbest Kadro İhdasları:
kadro

 

  • Yorumla
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz