Ana Sayfa / Uygulamalar / YYP Maaş Hesaplama

YYP Maaş Hesaplama

YYP Maaş Hesaplama

Bu sayfa Kyk Yurt Yönetim Personelinin Maaşının Hesaplaması için hazırlanmıştır.Burada hesaplanan değerler tamamen bilgilendirme amaçlı olup,Muhasebe birimlerince hesaplanan değerlerle farklılık arz edebilir.Şayet bu uygulamamızı beğendiyseniz sayfanın en altında yer alan sosyal medya paylaşım tuşlarıyla sayfayı sosyal medyada paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

Hakkında habibe

Merhabalar YurtTube.com İnternet sitesini kurmamdaki amaç adında da anlaşılacağı üzere yurtçuların yeri,Yurtçuların alanı yani sizin yeriniz burada Yurtlarda yaşanan sorunlar ve personel sorunları dile getirilmekte personelin çalışmalarını kolaylaştırmak amacıyla çeşitli uygulamalar hazırlanmakta, personel görevde yükselme sınavına ilişkin testler,denemeler sunulmaktadır.

Bu habere de bakabilirisiniz

Gecikme Zammı Hesaplama

Gecikme Zammı Hesaplama Kyk İşleticilerinin ZMK’larını zamanında ödememeleri durumunda ödeyecekleri gecikme zammı  tutarını belirlemek için …

6 Yorumlar

  1. Yanlış hesaplama yapıyor.

  2. İyi günler kolay gelsin. Öncelikle maaş hesaplama konusundaki başarınızdan dolayı kutlarım. Ayrıca 15 günlük farkı ne zaman yatar. Bilgilendirmeleriniz için şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.