Ana Sayfa / Spor / Yavaş Yavaş Final Four

Yavaş Yavaş Final Four

YAVAŞ YAVAŞ FİNAL FOUR

Futbolda Barcelona,Juventus,Real Madrid neyse işte Avrupa basketbolunda da Fenerbahçe o dur.Rakibinin kim olduğuna bakmaksızın çıktığı her maçta favoridir.O rakiplerini değil rakipleri onu düşünmek zorundadır.İşte bizim için tarihi Fenerbahçe için sıradan zaferlerden birisi daha gerçekleşti.Futbolda istediğini elde edemeyen Fenerbahçe Final four biletini rakibini hiçe sayarak alarak bir kez daha gururumuz oldu.Sloukas,Ali,Vesely,Melli,Guduriç ve diğerleri hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz.Yatırımın büyük bölümünü futbola harcasak ta başarının büyüğünü basketbolda almaya devam ediyoruz işte bu yüzden bu bilet bizim için çok daha değerli.Ne denilebilir ki gene Avrupa’nın zirvesinde olup ve burayı perçinlemişiz.Helal olsun sizlere hakettiğiniz değeri bir gün halkımız da verecektir.

Diğer yandan Final Four biletleri kapışılmaya devam ediyor.Real Madrid, Pana’yı eleyerek bileti kapan ilk takım olmuştu. Sırada son iki bilet.VeteranCska Moskova,Saski karşısında seride 2-1 önde üçüncü bileti almak üzere.Ve Anadolu Efes…

Bu sezona damga vuran diğer gururumuz Anadolu Efes,Barcelona karşısında seride 2-1 önde. Emde öyle bir 3.maç oynadık ki deplasmanda sanki karşımızda rakip yokmuş gibi. Sıra da bence işi bu maçta gücüyle ve hırsıyla bitirecek İstanbul’a zaferle dönecek bir Efes var.Bu sene Avrupa da Türklerin senesi diyebiliriz. Tüm Avrupa’nın dilinde marşımız söylenmekte işte bu gurur da bize yeter.

Atik Yazar

Hakkında habibe

Merhabalar YurtTube.com İnternet sitesini kurmamdaki amaç adında da anlaşılacağı üzere yurtçuların yeri,Yurtçuların alanı yani sizin yeriniz burada Yurtlarda yaşanan sorunlar ve personel sorunları dile getirilmekte personelin çalışmalarını kolaylaştırmak amacıyla çeşitli uygulamalar hazırlanmakta, personel görevde yükselme sınavına ilişkin testler,denemeler sunulmaktadır.

Bu habere de bakabilirisiniz

Euro 2020 Grup Maçları

Euro 2020 Grup Maçları Bakalım kimler gidebilecek… C GRUBU Yapılanma içine giren 2 büyük takımın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.